Za svitu měsíce

28. října 2016 v 20:00 | Safirika |  Normal
Ahojte,
už se nám blíží halloween, kdy ožívají všechna monstra a nadpřirozená stvoření, tak tady máte jednu povídku. Sice se úplně netýká halloweenu, ale to nadpřirozeno jí rozhodně nechybí. Doufám že se vám bude líbít. Safirika


Byla zrovna půlnoc, když se Connor líně poflakoval po lese a hledal něco k snědku. V lese bylo úplně mrtvo. Nikde ani živáčka. Cestou se dostane na svou oblíbenou louku, na které rád pozoruje hvězdy a nikdo mu tam nemohl vyčítat, že vyje na měsíc. Navíc na téhle louce teče potůček s tou nejlepší vodou v okolí. Tato noc však byla něčím výjimečná. O tomhle místě totiž věděl pouze Connorův bratr a nikdo jiný. Na jeho místě stál cizí osoba. Nevěděl kdo to je a ani co dělá na Jeho místě, ani nepoznával jeho pach. Musel zjistit kdo to je. Pomalu se k té osobě začal plížit. Ta osoba si ho však všimla a prohlížela si ho svýma jasně modrýma očima. Šlo poznat, že jde o muže. Connor se zastavil a varovně zavrčel. Muž se na Connorovo varování akorát pousmál a naklonil hlavu, ale jinak se ani nepohnul. To přišlo Connorovi ještě zvláštnější, jelikož vždy když potká lidi, tak okamžitě utíkají, nebo na něj míří zbraněmi. Tenhle nic. Opět se k němu začal blížit. Jak se blížil, všímal si více věcí. Třeba že ten muž má na sobě baloňák s rudou kravatou. Muž v baloňáku si klekl a lehce natáhl ruku. Čekal, co bude vlk dělat. Vlci pro něho byli totiž úplně něco fantastického. Vlk byl téměř u něho a nedůvěřivě na něj hleděl svýma jantarovýma očima. Connorovi se tento muž velmi zamlouval, i když ještě nechápal proč. Možná kvůli jeho pachu, nebo očím. Nebo snad kvůli jeho zvláštnímu chování. To nevěděl, ale toužil po jeho blízkosti. Toužil, aby ho pohladil. Už už by se mu to vyplnilo nebýt dalšího vlka, který vystartoval po klečícím muži. Málem by se do něho zakousnul, kdyby se muži neobjevila šedá křídla a v mžiku neodletěl. Connor po něm ještě chvilku zasněně koukal a v hlavě mu proběhlo slovo anděl. Pak se ale zaměřil naštvaně na vlka, co tuto krásnou chvíli zničil.


"Co to děláš!?" Začal vrčet, skoro štěkat.
"Co dělám já? Spíše co děláš ty?" Vzdoroval mu druhý vlk. "Víš přece, že v lese není téměř žádná lovná zvěř a s tímhle andělem jsme mohli vystačit alespoň na 3 dny."
"No tak, víš, že na takové tvory jsme krátcí. Viděl jsi přece, jak lehce ti utekl. Sakra Terry, vždyť byl rychlejší než nějaký elf.…" takhle tam na sebe vrčeli ještě dlouho.
O rok a půl
Zima byla dlouhá a v lese nebyla žádná zvěř, tak museli vlci hledat potravu ve městě. Ze začátku to pro ně bylo těžké, ale asi po nějaké době jim to tak strašné ani nepřipadalo. Connor si dokonce našel i jeden postranní obchod s koláči. Obchodník totiž občas vyhodil úplně dobrý, nezkažený koláč. Už to bude přes rok, co naposledy viděl anděla. Téměř všude ho hledal, i přes varování svého bratra, který mu tvrdil, že už ho neuvidí. Terrenc mu radil, aby to vzdal. Connor to ale vzdát nehodlal, chtěl ho najít za každou cenu.
Jedné noci se Connor toulal po městě a přemýšlel, jak moc mu chybí jeho louka a to ticho. Do jeho myšlenek se vloudil povědomý pach. Pach anděla, kterého oné noci potkal a na kterého nemohl přestat myslet. Popravdě si myslel, že se mu to zdá, tak pro jistotu zavětřil a opravdu se mu to nezdálo. Pach anděla byl výborně cítit. Vydal se po jeho stopě. Sledoval ji přes Washingtonovu ulici, přes park až do čtvrti kde nikdy předtím nebyl. Byla tu spousta řadových domů. Connor sledoval stopu až k domu s číslem 411. Zrovna k tomuto domu mířil chlápek s pizzou. Connor se přikradl co nejblíže a čekal, kdo z toho domu vyjde. Jakmile se otevřely dveře, věděl Connor, že se jeho hledání vyplatilo. Ve dveřích stál totiž muž, kterého tak dlouho hledal. Teď akorát musel vymyslet jak získat jeho přízeň.
Ráno, kdy muž vyšel ze dveří ho čekalo překvapení. Před jeho dveřmi ležela mrtvá kočka. Tohle samé se mu dělo ještě po celý další měsíc. Každý den našel nějaké mrtvé zvíře u svých dveří. Jednou to byla kočka, poté zase krysa, vačice, nebo něco u čeho ani nedokázal určit, o co jde.
-_-_-_-_-

Jednoho pozdního večera se muž v baloňáku vracel domů. Zrovna odemykal dveře, když ho někdo oslovil. "Jste Aiden Novák?" zeptal se ho.
"Ano, proč se ptáte?" zeptal se nazpátek.
'Znáte Henryho?' ptal se neznámý muž dál.
'Je to můj bratr.'
'Tak mu vyřiďte, že ho pozdravuji.' řekl neznámý muž a dal netušícímu Aidenovi pěstí přes obličej až ho srazil na zem. Útočník kus podstoupil a vytáhl na Aidena pistoli a varovně vystřelil. Ten výstřel slyšel Connor, který byl zrovna pár domů daleko. Okamžitě se rozběhl ke Aidenovu domu.
"Tohle naučí vás všetečné anděly plést se nám do cesty." Během toho jak to říkal, si opět nabíjel pistoli. Už chtěl vystřelit, když se tam přiřítil Connor. Věděl, že musí svého anděla ochránit za každou cenu. Stoupl si před Aidena a vrčel.
"Takže asi nejdřív budu muset zabít tohle psisko." Začal útočník a zamířil na Connora. Connor nepřestával vrčet a začal se k němu blížit s vyceněnými zuby. Útočník začal couvat, dokud nenarazil do neviditelné zdi. To ho zaskočilo. Aiden si toho všimnul a začal něco odříkávat. Útočník sebou začal škubat a vystřelil. Trefil Connora. To Connora naštvalo ještě víc. Nejenže udeřil a chtěl zastřelit jeho anděla, ale dokonce střelil jeho. To byla poslední kapka. Connor se rozběhl na útočníka a zakousnul se mu přímo do rozkroku. Muž rázem upustil pistoli a začal se svírat v bolestech. Connor ale ještě neskončil. Pustil mu rozkrok a chystal se mu prokousnout hrdlo. Načež si všimnul, že má útočník úplně černé oči. Démon. Pomyslel si. Connor na nic nečekal a zakousnul se mu do krku. Tím doufal, že ho zabil a zabránil tomu, aby se z něho stal vlkodlak. Jenže démon se pořád hýbal a chtěl se opět vrhnout na krvácejícího Connora. Jenže se zarazil a začal sebou škubat. V tu chvíli, když Aiden domluvil, tak se démon zastavil a z jeho úst se vyvalil obří černý kouř, který okamžitě zmizel. Démon, anebo spíše jeho schránka se s krvácejícím hrdlem skácela k zemi. Otočil se a vydal se k andělovi, který už neseděl, ale stál. Connor šel pomalu a nakonec se skácel Aidenovi k nohám.
Byl vyčerpaný a hodně krvácel, ale stále byl při vědomí. Aiden ho okamžitě, opatrně zvednul a odnesl ho do domu, kde ho položil na velký dřevěný stůl a okamžitě šel pro lékárničku. Musel zastavit krvácení a vyndat kulku. Když ji našel, vrátil se k Connorovi, který tam ležel a sotva dýchal. Aiden se na jeho ránu podíval a sám pro sebe si nahlas řek: "Škoda že nejsi člověk, hned by to šlo líp." Nevěděl, že ho vlk slyší. Connor váhal, jestli se má přeměnit nebo ne. Buď mu ukáže, že se umí měnit v člověka, nebo zemře. Nepřemýšlel dlouho. Soustředil se na přeměnu. Cítil, jak se mu mění rozestavení kostí, jak se zvětšuje. Celé tělo ho bolelo, svědilo a pálilo. Bylo to pro něj však ještě bolestivější, jelikož byl zraněný. Jeho tmavě hnědá srst se nakonec vytratila a zůstala pouze v podobě vlasů. Aiden to pouze sledoval s údivem. Reagoval však rychle a nakonec mu lehce kulku vytáhl. Byl celkem vděčný, že se vlk přeměnil v člověka, jinak by tu kulku hledal moc dlouho a vykrvácel by. Poté mu ránu ošetřil a zašil. Po obvázání Connora přesunul do své postele a lehkým bílým prostěradlem ho přikryl. Connor po celou dobu lehce kňučel bolestí. Během zákroku nespouštěl z Aidena oči a nakonec, když ho uložil, velmi rychle usnul.
Connor spal neklidně. Vrtěl se a strašně kňučel. Aiden si přál mu pomoc od bolesti, ale tak silnou moc neměl. V posledním roce, se mu moc nevedlo a jeho schopnosti nebyly to, co bývaly, když byl ještě v nebi. Po celou dobu co Connor spal, ho nespouštěl z očí. Sledoval ho a jeho obdiv k vlkům rostl. Aidena nakonec taky ovládla únava. Šel spát do obývacího pokoje. Než však odešel, políbil vrtícího vlka na čelo. Connor se ale tak vrtil, že mávnul rukou a škrábnul Aidena do tváře. Aidenovi to nevadilo. Přejel si lehce prsty po ráně, ze které tekly malé stroužky krve. Z rány vyšlo malé bledé světlo, a když zmizelo, zmizel i škrábanec.
-_-_-_-_-
Následující ráno bylo pro Connora zvláštní. Ležel nahý v cizí posteli ve své lidské podobě. Moc si ze včerejší noci nepamatoval. Pamatoval si velkou bolest, která se mu automaticky začala hlásit, když se malinko pohnul. S tou bolestí se mu i začaly vybavovat vzpomínky na včerejší večer. V duchu sám sebe pokáral, za to že si to měl lépe promyslet. Ale plán se mu vedl, i když trochu jinak než chtěl. Vždyť přeci ležel v posteli toho krásného anděla.
Pomalu se posadil na postel, když se dveře do ložnice otevřeli a ve dveřích stal Aiden. Stejně jako na louce tak i teď z něho nemohl spustit oči. "Ahoj." Začal hnědoočko. "Mé jméno Aiden. Byl jsi zraněný, tak jsem ti ošetřil ránu." Aiden trochu znervózněl, ale stále pokračoval. "Doufám, že jsi v pořádku… Co to tady plácám, vždyť mi stejně asi nerozumíš." Connor pouze naklonil hlavu do strany a užíval si Aidenův hlas. Sice rozuměl co Aiden říká, ale nechápal, proč začal najednou, jak by to řek jančit. "Nebo ty mi snad rozumíš?" Zeptal se jen tak Aiden. Connor chtěl odpovědět "ano", ale místo slova se ozvalo zavrčení. Popravdě si Connor myslel, že mu mluvení půjde perfektně. Vždyť dlouho sledoval lidi. Aiden v tu chvíli netušil, co to mělo znamenat, tak jenom o krůček ustoupil. Už chtěl pokračovat v samomluvě, když si všiml, že Connor kývá hlavou na souhlas. "Vážně mi rozumíš?" Zeptal se ho znovu. Connor znovu zakýval hlavou. Než se Aiden vzmohl na další otázky, ozvalo se z Connorova břicha hlasité zakručení. "Půjdu připravit něco k jídlu." Řekl Aiden a chystal se jít do kuchyně, když se Connor odkryl a tím odhalil své vypracované tělo. Ajden si ho prohlížel a jeho pohled se zastavil u jeho rozkroku. Ten měl pořád zakrytý. Connor se totiž už chystal stoupnout a jít za Aidenem. Bože jak on chtěl umět mluvit a vyslovit jeho jméno.
Než si ale stačil stoupnout a odhalit něco víc, tak ho Aiden zastavil." Počkej, přinesu ti něco na sebe. Nemůžeš tu chodit jen tak nahý." Řekl Aiden a začal se hrabat v šuplíku s prádlem. Nakonec po Connorovi hodil boxerky. "Zatím si obleč tohle, já dojdu pro nějaké starší oblečení." A odešel. Connor věděl, kam ten kus oblečení patří, ale nevěděl jak si ho obléct.
Když se Aiden vrátil, musel se začít smát. Vlk měl totiž boxerky nasazené na hlavě a dírami na nohy mu koukaly uši. Mezitím se do nich snažil procpat ještě ruku. To už ale zasáhnul Aiden a něžně mu je sundal z hlavy. "To musíš takhle." Řekl Aiden a začal mu je oblékat. U pasu se malinko začervenal, jelikož nikdy chlapa neoblékal, maximálně svlékal. Connor ho pouze se zájmem pozoroval a nemohl si pomoci. Lehce Aidena pohladil po tváři. Malinko sebou trhl a musel se otočit, aby vlk neviděl, jak moc zrudl. Nakonec mu pomohl i do zbytku oblečení.
"Pojď, udělám ti něco k snídani." Řekl Aiden a vzal lehce Connora za ruku. Odvedl ho do kuchyně, kde ho posadil na židli. "Zůstaň tu." Řekl a šel se kouknout do ledničky, jestli nenajde nějaké maso. Connor tam jen tak seděl a pozoroval Aidena. Co teď. Pomyslel si.
K snídani mu Aiden nakrájel šunku, co našel a sám si udělal smažená vajíčka se slaninou. To vonělo Connorovi víc než to jeho. Hladově sledoval jeho talíř. Aidenovi to bylo trochu nepříjemné, ale milé. "Chceš taky?" Nabídl mu a Connor s úsměvem zakýval hlavou. Aiden mu na talíř oddělil jedno vejce a plátek slaniny. Na oplátku si od vlka vzal kousek šunky. Connor to všechno s chutí snědl, že by přitom málem snědl i ten talíř, k tomu radostně vrtěl ocasem ze strany na stranu.
"Asi ti to chutnalo." Začal Aiden a přitom pozoroval Connora, jak vylizuje talíř. "Jak ti mám vlastně říkat. Určitě musíš mít nějaké jméno." zeptal se Aiden, když už měli oba snědeno. Connor se snažil říct své jméno, ale místo toho se pořád ozývalo vrčení. Aiden hádal jedno jméno za druhým a Connora štvalo, že mu ani nemůže říct, jak se jmenuje. Nakonec se tak naštval, že pěstí bouchnu do stolu a zavrčel něco, co znělo jako Connor. "Moron? Honnor?" Hádal Aiden a Connor pouze vrtěl hlavou. "Hmm. Jmenuješ se Connor?" Zkusil Aiden a netušil, že to uhádnul. To bylo radosti, když to řekl správně. "Chtěl bys tady na pár dní zůstat? Než se ti pořádně zahojí rány." Nabídnut Connorovi Aiden, protože ho chtěl mít ve své blízkosti. To Connora nadchlo ještě víc. "Myslím, že tě naučím mluvit, ať nemluvím jako jediný." Pokračoval. Netušil že Connorovi přivodí takovou radost. Jelikož se Connorovi úplně rozzářily oči a radostí shodil židli, na které ještě před vteřinou seděl.
Tak tam ještě dlouho seděli a občas i stáli. Connor se snažil naučit mluvit co nejdřív. Na konci dne už mluvil jako roční dítě. I když celkem dobře vyslovoval svoje a Aidenovo jméno.
Bylo kolem jedenácté hodiny večer a Aiden byl už unavený. "Jestli chceš, rozložím ti gauč, ale na posteli spím já takže. Jak chceš." Navrhl. Connor pouze souhlasně kývl. Aiden mu ustlal na gauči, připravil mu pyžamo a popřál mu dobrou noc.
Connor nemohl spát. Pořád musel přemýšlet. Nakonec ho nenapadlo nic lepšího než se jít kouknout jak jeho milovaný anděl spí. Aiden ležel ve své velké posteli a lehce oddechoval. Connor si mu sednul k nohám a dál ho pozoroval. Nakonec ho ale přemohla únava. A jelikož se Connorovi zdála Aidenova postel lepší než gauč, tak si mu lehl k nohám, jako to psi dělávají. Schoulil se do klubíčka, ocas si obtočil kolem těla a usnul. Spalo se mu dobře, jelikož ležel u své oblíbené osoby.
Po pár hodinách, ještě když byla tma se Aiden probudil. Měl žízeň a navíc chtěl zkontrolovat Connora. Všiml si, že mu něco leží u nohou. Když si jeho oči přivykly na tmu, tak se ujistil, že to je opravdu Connor. Connor totiž v tu chvíli vypadal velmi roztomile. Poté co se Aiden napil, vzal z obýváku přikrývku a přikryl Connora. Vypadalo to, že mu byla předtím zima, protože se do té deky zachumlal až po uši. To přimělo Aidena se pousmát. S úsměvem poté i usnul.
-_-_-_-_-
Takhle Connor asi dva nebo tři měsíce přebýval u Aidena a zlepšoval se v mluvení a dokonce se začal učit trochu číst. Jen si dělal starosti o bratra. Ale co. Věděl, že se o sebe jeho bratr umí postarat. Tak to hodil za hlavu. Teď měl větší starosti. Čekala ho vana. Sice to nebyla jeho první sprcha, ale nerad se koupal.

"Connore! Kde jsi?!" Volal Aiden. Nemohl totiž Connora najít. Proč mu vždycky dělá takové scény, když se má jít vykoupat. "Connore, jestli nevylezeš, neukážu ti překvapení." Věděl, že na Connora musí takticky. Vždyť přece musel přelstít lovce. Pomalu se vydal do ložnice, protože věděl, že se tam většinou schovává. Tentokrát ho však našel ve sklepě, jak si na jeho laptopu prohlíží nějaký gay-porno. Doufal že to není to, na které kdysi koukal. Co nejtišeji se za něj přikradl a zezadu mu laptop zavřel.
"Co to děláš?" Zavrčel na něj Connor.
"Čas na sprchu." Řekl Aiden přísně.
"Já nechci do sprchy." Odmlouval mu Connor.
"Pokud nepůjdeš do sprchy, nedostaneš překvapení." Zašeptal mu Aiden sladce do ucha.
"To je vydírání." Snažil se Connor, ale nakonec za Aidenovo doprovodu do té sprchy šel. V koupelně ho už čekala nachystaná vana s teplou vodou. Koupel? Pomyslel si Connor. To je snad ještě horší než sprcha.
"Tak dovnitř." Pokynul Aiden a Connor neochotně poslechl. Nakonec ta voda nebyla zas tak špatná.
"Umyješ mi vlasy?" Zeptal se Connor.
"To si je po takové době ještě neumíš umýt?"
"Ne." Zalhal Connor. "No tak dobře. " odpověděl Aiden a vyhrnul si rukávy od košile. Mezitím na něj Connor laškovně cáknul vodu a dětinsky se smál. Aiden vzal jednu lahvičku a její obsah si vymáčkl do ruky.
"Tak si zacpi uši." A začal mu mýt, skoro masírovat hlavu. "Pojď, smyji ti to." Pobídl ho Aiden. Když už byl Connor umytý, vylezl z vany a jako pes se oklepal. Voda byla úplně všude.
"To si snad děláš srandu?" Zasténal Aiden. Byl celý mokrý.
"Promiň, zvyk." Řekl Connor omluvně a s úsměvem se chystal Casovi sundat mokrou košili. Aiden v tu chvíli nic nenamítal, tak mu Connor nakonec lehce košili sundal. Skoro ho přitom objímal. Aiden cítil teplý dech na svém krku a skoro se vzrušeně zachvěl.
Connor ho lehce pohladil nosem a lehce ho kousl do ušního boltce. Aiden lehce vzrušeně vydechl. Nemohl to však dát najevo. Je přece anděl páně. Už, už se mu chystal sundat kalhoty, když ho Aiden zarazil.
"To je dobrý. Zvládnu to sám." Řekl Aiden a otočil se zády k Connorovi. "Zvládnu to sám." A vyhnal Connora z koupelny. Nemohl Connora nechat zjistit, co se mu zrovna děje v kalhotách a nechtěl, aby Connor poznal, že k němu taky něco cítí. Zvlášť když v něm vířila směsice pocitů, které dřív necítil, nebo pořádně nevnímal. Když se na sebe podíval do zrcadla, viděl jak se pořád červená. Lehce se dotkl místa, kde ho předtím Connor lehce kousl. V duchu věděl, že chce víc. Nechtěl to před Connorem předstírat. Myšlenka nad tím, kam by to mohlo dojít, kdyby nechal Connora pokračovat, ho uchvátila. Chtěl by to zažít. Při pohledu do zrcadla zjistil, že se červená ještě víc, než když vyhnal Connora. Rychle se svlékl a vlezl do nově napuštěné vany. Věděl, že ze sebe musí vypustit všechno to napětí, které se mu shromažďovalo v jeho podbřišku.
Mezitím se Connor opět zašil do sklepa s Aidenovým laptopem. Po zhlédnutí posledního videa si myslel, že už ví dost na to, aby se před Aidenem neztrapnil. Měl už docela hlad a tak se vydal do kuchyně. Samozřejmě šel kolem koupelny. Ozývaly se z ní však zvláštní zvuky. Takové u Aidena ještě neslyšel. Ze zvědavosti přitiskl ucho ke dveřím, a nemohl uvěřit tomu, co slyší. Z místnosti se ozývaly hlasité vzdechy doprovázeny Connorovím jménem. Connor se chtěl podívat klíčovou dírkou, jenže ve výhledu mu bránil zasunutý klíč. Musel si tedy pouze představovat co se tam děje.

Po večeři, kterou připravil Connor, šli oba do svých peřin. Connorovi se zdál Aiden takový jak by to popsal smutný, skleslý. Netušil proč a chtěl to napravit. Kradmo se tedy vplížil do Aidenovi ložnice. Naštěstí k němu ležel Aiden zády. Lehce se k němu přiblížil a stejně jako v koupelně ho nosem pohladil po tváři. Aiden se k němu obrátil a snažil se ho odehnat. Connor se ale nenechal. Převalil se na něho a pomalu se k němu začal sklánět. Nejprve ho chtěl olíznout, ale věděl, že tohle lidé nedělají a tak ho chtěl políbit. Byl pár centimetrů od něj, když už to Aiden nevydržel. Nadzvedl hlavu a jako první ho políbil. Connora to trochu zaskočilo, ale ne nadlouho. Hned se přizpůsobil. Jejich polibek byl něžný ale vášnivý. Jako první se oddělil Connor. Prohlédl si Aidena a jeho pohled mluvil za vše. Chtěl ještě. Connor mu lehce prohrábl vlasy a políbil mu ucho. Aiden, mezitím jak se nechal unášel blahem, chytil Connorův tmavě hnědý ocas a něžně po něm přejížděl. To Connorovi způsobilo, že lehce zasténal Aidenovi do ucha. Aiden se zachvěl. Líbilo se mu, co způsobuje Connorovi. Connor se od něj odtrhl a knoflík po knoflíku Aidenovi rozepl košili od pyžama. Přejel mu po hrudi a spiklenecky se usmál.
Sklonil se pro další vášnivý polibek. Zprvu se nechal vést Aidenem, ale po chvilce převzal vedení. Aiden se tomu nebránil. Mezitím ho vysvlékal z pyžama a hladil po zádech. Connor se lehce odtáhl a začal ho líbat po šíji a pomocí malých něžných polibků mířil dolů. Náhle však něco upoutalo jeho pozornost. Z Aidenovích zad vycházela velká šedá křídla. Ta křídla, která naposledy viděl, když žil ještě v lese. Byla tak úchvatná a Connor toužil se jich dotýkat. Užasle po nich přejel a Aiden hlasitě zasténal. Jeho křídla byla tak jemná, tak… Connor pro takovou krásu nedokázal najít vhodná slova.
Zabořil prsty do peří a jemně ho cuchal. Jemně políbil Aidenovu hruď a pomalu se přesunul k bradavkám. Nejdřív si s ní jazykem jen tak hrál a nakonec jí lehce skousl. Aiden sebou trhl a švihl křídly Connora přes záda. Connor se na něj podíval a Aiden se na něj škádlivě usmál. Chtěl víc. Jeho oči přímo prosily o víc.
Connor se pomalu přesunul k pasu. Lehce mu stáhl kalhoty a na moment si prohlížel Aidenovu chloubu. Aiden se zarazil. Nevěděl, co si Connor myslel. Connor se však naklonil a políbí jeho špičku. Postupně ho začal líbat a olizovat nejen jeho chloubu, ale věnoval se jeho celému rozkroku.
"Connore…Ah! C-Connore… Pokud nezastavíš, nebudu ti to moc oplatit." vydechl Aiden. Connor se nadzvedl a ušklíbl se na Aidena. Aiden se převalil a spolu s Connorem si prohodili pozice. Aiden se sklonil a vzal Connora do úst. Mnul ho jazykem, jak si ho bral víc do úst. Dorazil až ke kořeni Connorova penisu a pomalu se odtáhl, užíval si jemné, potřebné sténání pocházející od muže pod ním. Connor vzdychal, jak ho Aiden cucal pozvolnějším tempem. Nakonec mu bylo líto, když se Aiden odtáhl a vyndal něco ze šuplíku. Connor poznal, že jde o lubrikant.
Vzal ho Aidenovi z ruky a překulil se, tak, že teď byl Connor na Aidenovi. Opět. Connor si namazal prsty lepkavou látku spolu s Aidenovým otvorem, když mu roztáhl nohy od sebe. Aiden pod ním ležel smířeně opírající se o lokty. Connor byl opatrný. Aiden se zajíkl překvapivým výkřikem, když do něj Connor strčil prst. Trhl tak křídly, že málem shodil lampičku ze svého stolku. Kroutil se, když Connor přidal další prst. Pevně uchopil prostěradlo a zasténal. Connor se sklonil a opět se vrátil ke Aidenově penisu. Zprvu ho cumlal a poté začal sát. "Prosím, C-Connore…" prosil Aiden. Kroutil se, když Connor přidal další prst. Skoro si ani nevšimnul, že Connor přestal sát.
Aiden zatajil dech, když byl Connor připravený do něj vstoupit. Aiden se úplně prohnul v zádech, když do něj Connor vstoupil a křídly shodil ze zdi rámeček. Connor chvilku počkal a políbil Aidena na hruď. Ten pouze zasténal. Connor se začal pomalu pohupovat a uchopil Aidenův penis do ruky a začal pěstí pumpovat do rytmu. S jeho výpady tahal z Aidena jemné nářky. Connor zrychlil, Aidenovo teplé semeno se mu přelilo přes ruku. Líbal Aidena, když se jeho vlastní tahy staly více zoufalé. Jeden konečný příraz a byl na konci. Položil hlavu na Aidenovu hruď.
"To bylo úžasné." řekl Aiden zadýchaně, když popadl dech. Connor se usmál a položil hlavu na Aidenovu teplou hruď. Aiden ho objal, zavinul do svých křídel a prohrábl mu vlasy. Connor vydal zvuk, který trochu připomínal vrnění.
Po malé chvilce se přesunuli na bok. Stále však leželi v těsném objetí. Aiden ho nepřestával zakrývat křídlem a druhou rukou ho lísal za uchem. Connor mu na oplátku lehce přejížděl po křídle. Takhle nakonec usnuli.

Brzy po ránu Connor pootevřel oči a prohlížel si spícího anděla. Jeho křídla byla pryč, ale vzpomínka na včerejší noc byla stále tak živá. Lehce se podíval na ruku a zjistil, že drží jedno z šedých pírek. Přitiskl si ho k hrudi a opět usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama