Překvapení

24. září 2017 v 18:42 | Rosemary |  Mpreg
Ahojdy lidičkové. Safirika se moc omlouvá, že tento týden nic nepřidá, ale nebojte ona Vám to vynahradí. Tak prozatím tu máte malou jednrázovku. Vaše RoseHarry se vydal dolů do kuchyně za svými dětmi a manželem. Zamiloval se do Severuse v pátém ročníku. Šestý a polovina sedmého ročníku pro něj byly peklo. Nejenže ho Sev nenáviděl, ale také ho ignoroval. Avšak Harryho štěstí zase jednou zasáhlo. Harry dostal trest u Snapea a díky jeho šikovnosti na sebe vylil lektvar, který ho donutil říct, že ho miluje a světe div se. Snape nejenže Harrymu řekl, že ho taky miluje, ale také ho políbil. Pro Harryho to byly nejšťastnější dny. Pak následoval pád Voldemorta, a to když vycházel ze sprchy tak mu to uklouzlo, spadl na zem, uhodil se do hlavy a zemřel. Jelikož mu Harry se Severusem zničili všechny viteály zůstal mrtev. Po Harryho poslední zkoušce se Severusem vzali. Né všichni je ale podpořili. Například Ron. Ten začal na Harryho křičet, že je podělaný " buzerant" a " buzna" avšak Hermiona je oba překvapila.

" Ale Harry, myslíš si, že jsem blbá? Ron je velmi nevšímaví, ale já všímavá jsem. Byli jste jako pěst na oko. Ty Vaše kradmé pohledy a dotyk sem a dotyk tam."
" A tobě to nevadí?" zeptal se Harry.
" Ne. Harry jestli jsi šťastný pak je mi jedno kdo to je. Ale varuji Vás Snape, jestli Harrymu ublížíte najdu si Vás a umučím Vás k smrti ano?"
Po tomto incidentu u nich byly Hermiona vítaná a dokonce i Severus se na její návštěvy těšil. Jinak ostatní Weaslovci to vzalo s klidem. Tedy až na Ginny. Ta se z toho nevzpamatovala a byla na Ronově straně. Avšak byl tu ještě někdo kdo to nemohl skousnout. Sirius. Byla to dlouhá a ošklivá hádka, ale nakonec se s tím smířil. Byl to pro něj však šok, když mu Harry řekl, že je těhotný a pak ještě jednou, avšak dnes by ty špunty za nic nevyměnil. James Gabriel Snape a Lili Elizabeth Snape. To byly pěkná kvítka. Nejenže chvíli neposeděli a vše rozbíjeli, ale také byli drzí. Sirius si myslel, že je musí Severus nějak trestat, ale když viděl jak se ke svým dětem chová ani nemuk. No a teď se blížily Vánoce a on k nim byl pozvaný. Měl z toho strach, ale nakonec je neviděl dlouho a navíc přijde i Hermiona s malou a Remus jeho snoubenec tam chce jít taky. Povzdechl si. Nakonec půjde i on
Harry se usadil ke stolu a podíval se na svou 14 letou dceru a 8 letého syna jak se handrkují.
" Lili, Jamesi, nechte toho aspoň u toho jídla." Okřikl je Harry. Lili na Jamese vyplázla jazyk. Severus se divil, že je Harry okřikl. Většinou ráno jim nic neříkal a pouze je pobaveně sledoval.
" Harry je vše v pořádku?" zeptal se Severus.
" Jo jen…jsem nervózní ze Siriuse. Vím, že spolu už neválčíte, ale i tak mám strach."
" Slibuji, že se budu chovat slušně a pokusím se nedělat problémy." Řekl Sev a přitáhl si Harryho do náruče a políbil ho.
" Fůj, tati nechte si to do ložnice." Zavřískala Lili.
" Jak víš co děláme v ložnici?" zeptal se podezřívavě Severus.
" Ale tati. Všichni víme co dělají dospělí v noci." Odpověděla mu jeho dcera.
" Oni mlsají? A nic nám jako nenecháte?" zakřičel rozhořčeně jejich syn.
Nato se všichni rozesmáli jen James nechápal co jim přijde vtipného na tom, že jeho rodiče jí sladkosti a nic mu nenechají. V poledne přišla Hermiona s osmiletou Nathali. James do ní byl blázen, ale ona o něj neprojevovala zájem. Chvíli po nich dorazil i Brumbál a Sirius s Remusem. A tak měl Harry docela veselo. Když přišel čas na dárky, děti byly první u stromečku. Děti rozdaly dárky a všichni je s radostí začali rozbalovat. Jen Harry čekal a sledoval Severuse. Když Severus otevřel dárek od Harryho a chvíli do něj zmateně koukal a pak se podíval na Harryho.
" Tati co to máš?" zeptal se James a nakoukl do krabice. V ní byla šipka a ukazovala na Harryho.
" Tati ty jsi dal tátovi šipku?"
" Harry já to nechápu." Přiznal se Severus.
Všichni ztichli a dívali se, co se bude dít.
" Severusi pojď ke mně." Řekl Harry.
Severus vstal a došel k Harrymu. Ten se také zvedl.
" Tvůj dárek je někde u mě." Řekl mu vyzývavě Harry.
Severus začal šacovat Harryho. Po chvílí to Harry už nevydržel a vzal jeho ruce a strčil si je pod triko na bříško.
" Harry chceš mi tím naznačit, že budeme mít ještě jednu malou potvůrku?" zeptal se Severus s láskou v hlase.
" Ano." Přišla prostá odpověď od Harry. Tuto báječnou chvíli přetrhlo tělo padající k zemi. Všichni se otočili za zvukem a našli Remuse jak se snaží vzkřísit Siriuse, který omdlel.
" Tak tohle bude ještě zajímavé." Prohlásil malý James. Všichni se začali smát.
Večer, když už všichni odešli a Harry uložil děti na něj Severus počkal v ložnici. Harry přišel potichu, nebyl si jistý zda se na něj Severus nezlobí. U stromečku to vypadalo, že má radost, ale teď byl podivně zamlklý.
"Severusi opravdu máš z toho dítěte radost?" zeptal se Harry zoufale.
" Samozřejmě, že mám." Odpověděl hned Severus.
" Tak co se děje?"
" Nic jen mě překvapilo jaké mám štěstí. Mám skvělou manželku" řekl Sev a zasmál se Harryho výrazu " krásné dvě děti a teď čekáme další." Dořekl to a zatahal Harryho za ruku, aby si na něj sednul. Ten to s radostí udělal a pohodlně se usadil na Severusův klín.
" Miluju tě Severusi."
" Já tebe taky." Zašeptal mu do ucha Severus a skousnul mu ušní lalůček. Harry zavzdychal a zavrtěl se mu na klíně.
" Už je to dlouho, co?" zasmál se Severus a znovu ho poškádlil. Poté ho jemně položil na postel a začal mu rozepínat košili. Když byla košile dole vrhl se Severus na jeho bradavky. Jemně mu je vsál a jazykem po nich přejížděl. Když si dostatečně pohráls jednou, okamžitě se vrhl na druhou. Harry vzdychal a snažil se Severuse nasměrovat do svého klína. Sev začal polibky zasypávat Harryho břicho a pomalu se dostával až k Harryho klínu. Jen tak na zkoušku tam Harryho zmáčknul a Harry slastí vykřikl.
" Seve, neprotahuj to. Víš, že by děti mohly přijít." Zanaříkal Harry a snažil sevyjít Severusově ruce vstříct.
" Děti se nevzbudí, neboj. Protože jsem jim dal do pití trochu uspávacího lektvaru."
" Severusi! Co jsi to udělal." Naštval se naoko Harry. Jeho hranná naštvanost mu, ale dlouho nevydržela, protože Severus na nic nečekal a vložil si ho do úst. Jemně jej nasával a ožužlával. Harry se kroutil slastí. Pomalu sjížděl jazykem po Harryho penisu a sem tam přidal zuby. Harry to dlouho nevydržel a udělal se Severusovi do úst.Harry těžce oddechoval a ani Severus to neměl jednoduché, protože jeho erekce se chtěla dostat ven z kalhot. Severus se zvedl a odešel k malému stolečku pro lubrikant. Cestou zpět sundal kalhoty. Namočil si prsty v lubrikantu a jal se připravovat svého milého. Harry bokami vycházel vstříc všetečným prstům lektvarového mistra. Po chvilce se Severus už neudržel a zajel do Harryho až po kořen. Harry zanaříkal a začal si v rytmu Severusových přírazů přejíždět po penisu. Sev změnil směr přírazů a tím Harryho odrovnal. Spadl obličejem do polštářů a udělal se. Severus to dlouho nevydržel a taky se udělal.
" Milluji tě." Zašeptal Harry.
" Já Vás taky." Oplatil mu to Sev a políbil ho na bříško.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama