Den 6 - Doctor Strange

13. října 2017 v 20:00 | Safimary
Ahojky lidičkové přinášíme Vám nový díl. Tak enyoy." Bože ten plášť má snad svojí vlastní hlavu." Postěžovala si Safirika.
" Proč?" zeptala se zájmem Rosemary.
" Proč? Ty se ještě ptáš? Už mě málem dvakrát zabil?! Nejdříve když odmítl skočit z okna, zůstala jsem vyset z osmého patra! Zatímco ty sis v klidu létala, protože tvůj plášť tě má rád! A potom, když jsme šli ulicí a ten můj si zase dělal co chce tak jsem málem skončila pod autem. Usmyslel si, že se chce dívat na štěňátka a tak se obtočil kolem lampy. Tahala jsem za něj, a když konečně povolil, spadla jsem do silnice." Zavrčela naštvaně na plášť, který teď byl na hanbě v koutě.
" Já ti nevím. Neprožíváš to moc?" zeptala se Rosemary zabalená v plášti.
" Ne nepřeháním. Zůstaneš tam." Zakřičela na plášť Safirika, když si všimla, že chce zdrhnout. " Já se z něho zblázním."
Povzdechla si.
" Klid." Snažila se jí uklidnit Rosemary.


DRUHÝ DEN:

" Rose, Safiriko!" zakřičel Desmond a přiběhl k nim. " Nazdar holky. Co to máte na sobě? Hrajete si na superhrdinky?" řekl Desmond při pohledu na jejich pláště.
" Hele, být tebou bych si dávala pozor na to co o nich říkáš." Zamračila se Rose.
" Jo Desmonde, pozor na jazyk." Přidala se Safirika i když ten plášť moc nemusela.
" Ale, ale. Moje malá sestřička už se naprosto zbláznila." Zasmál se Desmond.
" Nejsem blázen. A taky nejsem malá. Co si pamatuju, jsem to říkala já tobě." Odsekla mu.
" Ale ano jsi. A co ten tvůj Ricky? Pořád s ním jsi? Nebo jsi ho vyměnila za tenhle slušivý pláštík?" řekl posměvačně a pobaveně Desmond. Safiriku začal opravdu, ale opravdu štvát. Než stačila cokoliv udělat její plášť jí předběhl. Zaútočil na Desmonda a začal ho škrtit. Pak ho celého obalil a odtáhl k mostu.
" Hej, pustíš mě! Oj holky pomozte mi." Zakřičel vystrašeně Desmond.
" Nope." Zasmála se Rose a vyplázla na něho jazyk.
" Máš co jsi chtěl." Zasmála se Safirika.
Desmond se chytil zábradlí, protože ho plášť chtěl shodit do řeky. Držel se zuby nehty, použil i svojí upíří sílu, ale nebylo mu to k ničemu platné. Plášť se zapřel a Desmond přepadl přes zábradlí. Plášť se vznesl a vrátil se k Safirice. Byl slyšet jenom Desmondův křik a velké šplouchnutí. Plášť se zase usadil na Safiričiných ramenech a plácl si s pláštěm od Rose.
" Víš co? Myslím si, že ty pláště nejsou tak špatné." Zapřemýšlela Safirika.
" Ha, já ti to říkala."
" Já vím. Tak pojď půjdem na zmrzku, zvu tě." Pozvala Safirika Rose.
" Tak jo pojď letíme." Křikla a skočila ze zábradlí na které vylezla.
" Ok." Odpověděla Safirika a vylezla na zábradlí taky. Skočila a čekala až plášť vyletí za Rose. Najednou se však ocitla pod vodou. Rychle začala mávat rukama a snažila se vyplavat nahoru. Když se konečně dostala nad hladinu a vykašlala vodu všimla si, že její plášť se vznáší nad vodou.
"You SonOfTheBitch!" zakřičela. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama