Eyes of serpent - THE END

11. března 2018 v 19:10 | Rosemary
Tak moji milánkové, toto je poslední díl. Jsem ráda, že jste to se mnou takhle dlouho vydrželi.

Hermiona se rychle postavila a obě se schovaly za roh. Byly tam dva hlasy a dvoje kroky. Obě vyčkávaly než se k nim ty hlasy přiblíží, aby je mohly nějakým způsobem zpacifikovat. Když byly dostatečně blízko obě poslaly petrificus totalus a utíkaly tím směrem odkud přišli ti dva. Už už byly u dveří, když v tom je vyrušila postava za jejich zády.
" Kampak?" Elizabeth se rychle otočila a stanula tváří tvář Lumeně.
" Daleko." Drze odpověděla Elizabeth.
" To si nemyslím." Ušklíbla se Lumena a vyslala na ně poutací kletbu. Obě jí zablokovaly a vyslaly vlastní poutací kletbu.

Lumena bohužel nebyla příliš dobrá v kouzlení a tak jí obě kouzla trefila. Sesunula se na zem a nemohla se pohnout.
" Pusťte mě." Zařvala na ně.
" Tak to si uhádla." Zasmála se Eli a vydala se k východu. S Miou vylezly ven a rozhlédly se. Byly v nějakém opuštěném sále.
" Nevíš kde jsme?" zeptala se Eli.
" Nemám ani ponětí." Chtěla ještě pokračovat, když v tom se otevřely dveře.
" Já vám klidně povím kde jsme." Ušklíbla se na ně neznámá postava.
" Kdo jste?" zavrčela Hermiona. Elizabeth se pouze rozšířily oči.
" Na tuto otázku ti může odpovědět tvoje přítelkyně, že ano Elizabeth." Mia se nechápavě podívala na Eli.
" To je ex přítel mého táty." Odplivla Eli.
" Tak tohle bylo kruté představení. Jsem taky její učitel." Zasmál se Septem a děla, že je velmi ublížený.
" Víš chtěl jsem se pomstít Snapovi, že zradil Voldemorta, ale dřív než jsem to stihl se semnou rozešel. Jaká ironie, že zrádce zase přežije."
" Seš hajzl." Zakřičela Hermiona.
" To je nejspíš pravda, ale taky jsem poslední člověk, kterého uvidíte, než zemřete." Zasmál se chladně a vyslal smrtí kletbu. Elizabeth i Mia jí uhnuly. Obě se rozeběhly pryč od Septema.
HARRY SE SEVERUSEM:
" To je ona." Zakřičel Harry. A i se Severusem se vydali dovnitř. Chvíli bloudili, když zaslechli povědomé hlasy.
" Víš chtěl jsem se pomstít Snapovi, že zradil Voldemorta, ale dřív než jsem to stihl se semnou rozešel. Jaká ironie, že zrádce zase přežije."
" Seš hajzl." Slyšeli křičet Hermionu.
" To je nejspíš pravda, ale taky jsem poslední člověk, kterého uvidíte, než zemřete." Ani jeden na nic nečekal a rozeběhli se tím směrem. V půlce cesty do sebe narazili. Elizabeth skončila v Severusově náruči a Mia zase v té Harryho.
" Ale copak to tu máme? Hmm? Celá rodina pohromadě. Jaké štěstí."
" Septeme okamžitě toho nech." Zabručel Harry se Severusem najednou. Severus pomalu posouval Elizabeth za jeho záda, kdyby se náhodou něco stalo, aby jí mohl ochránit.
" Severusi no ty mě překvapuješ. Když jsem byl s tebou tak to byl vztah spíše o sexu, ale nikde né jemnosti, a právě teď si své dceři projevil tolik náklonnosti jako mně za celou tu dobu. Avšak nemůžu si stěžovat sex s tebou byl báječný. Co si myslíš Harry. Je u tebe spíše jemný nebo drsný?" posmíval se jim Septem.
" Septeme?" ozval se Harry. Všechny překvapilo jak je klidný.
" Ano?"
" Jdi do prdele." Usmál se Harry a poslal na něj Avadu. Septem nečekal, že by chlapec, který přežil použil avadu, že se jí ani nevyhnul. Pak se jen svezl k zemi. Zbytek osazenstva se vyděšeně podívali na Harryho. Ten jen nad tím pokrčil rameny a rychle objal svojí dceru.
" Elizabeth. Holčičko, jsi v pořádku?"
" Jo tati." Usmála se na něj Eli.
" A ty Mio?"
" Jo já taky." Všichni se vydali domů. U Weaslyů byla velká oslava. Když jim Hermiona řekla, že je těhotná, budoucí tatínek málem omdlel. Eli se už dlouho takhle nebavila. Večer si šli všichni lehnout.
" Severusi, miluju tě." Zašeptal Harry a pomalu svlékal košili svého milého.
" Já tebe taky Harry." Zamumlal Severus a vyhledal jeho ústa. Vášnivě se líbali a pomalu se svlékali. Když už byli oba dva skoro nazí někdo zaklepal. Harry spadl ze Severuse a rychle hledal věci. Když otevřel dvře ložnice stála před nimi Eli a žmoulala svoje pyžamo.
" Eli?"
" M..Mohla bych…Jen mě tak napadlo…. Jen jsem si myslela." Nedokázala se vyjádřit.
" Chceš si lehnout k nám?" zeptal se Harry. Elizabeth přikývla.
" Tak pojď." Pozval jí Harry. Eli vešla dovnitř. Když si však všimla co má její táta na sobě došlo jí, že je nejspíš v něčem vyrušila.
" Myslím si, že bych si měla jít lehnout k sobě." Začala se vykrucovat a začala couvat ke dveřím.
" Nesmysl. Zalez si k nám." Zamítl to Severus. " Byl to těžký den." Harry popostrčil Eli k jejich posteli. Severus se posunul na kraj a Eli se lehla k mezi ně.
" Dobrou noc." Zamumlala a už měla zavřené dveře.
" Dobrou." Odpověděli oba a pak jen cítila jak jí dali pusu do vlasů. Elizabeth byla spokojená a myslela, že už nic horšího se nemůže stát.
Mýlila se.
THE END


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama