HP a děti nejmocnějších - 3

20. července 2018 v 12:00 | Rosemary
Ahojky, potřebovala bych pomoc. Prosím napište mi do kmentářu kdo by se nejvíce hodil na otce Harryho dětí. Díky.


Když vešli, byl tam skoro celý Fénixův řád. Všichni se na Harryho dívali jak na zjevení. V tom se postavil Sirius a už chtěl svého kmotřence obejmout, když v tom si všiml dvou dětí, které se mu tiskly k boku. Nechápavě se na ně podíval, a pak řekl tu nejpitomější věc, která ho napadla.
" Harry, ty jsou tvoje?"
" Ano, Siriusi, jsou oba moji." Souhlasil Harry a posadil se. Elien si mu sedla na klín, když jí už bylo devět zvrůstově

byla malá a Harry jí i často choval. Zato Tobias se cítil jako chlap a proto si sednul vedle otce do prázdné židle.
" Jak vidíte Harry je zpět mezi námi." Začal Brumbál. Po tom co to řekl zača vřava. Všichni povídali jeden přes druhého až to Brumbál nevydržel a zakřičel.
" Ticho! Jestli máte dotazy, zeptejte se Harryho. Když bude chtít tak vám odpoví, ale hlavně né jeden přes druhého." Uklidnil je Brumbál.
" Harry, kde jsi byl devět let, měli jsme o tebe strach." Zeptal se Remus. Harryho strašně mrzelo, že je opustil, ale nevědě,l zda je dobrý nápad jim říct pravdu. Už se nadechoval k odpovědi, když v tom ho za svetr zatahal Tobias. Harry se na něho podíval a sklonil se k němu.
" Tati, řekni jim všechno. Nic nezatajuj, kromě toho kdo je náš táta." Harry se na něj nešťastně podíval, ale pak přikývl. Všichni tuto výměnu sledovali a nic nechápali.
" Dobře, odešel jsem kvůli svým dětem. Nechtěl jsem, aby je do rukou dostal Voldemort." Řekl Harry popravdě.
" Pottere, mnoho členů řádu, tu mají svoje děti, ale i tak nadále aktivně pomáhají, když je šance, že je Voldemort bude chtít použít proti nim." Ozval se Moody.
" No to je sice pravd, ale u mě nejde, o to, že jsou moje děti nebo děti ze strany světla." Zamračil se Harry.
" Tak o co?" zajímal se Remus.
" Víte, Voldemort před dvaceti lety začal výzkum, které zahrnovali děti. Chtěl si vytvořit armádu , kterou si sám vychová a budou ho poslouchat na slovo. A tak přišel s plánem jak toho dosáhnout. Věděl, že po svých následovních nemůže chtít jejich nově narozené děti. Jednak z toho, že oni žádné malé neměli a taky pak aby jim nedávala záminku ho nerespektovat. No a tak si usmyslel, že si pochytá pár vězňů a smrtijedi je budou znásilňovat, dokud nepřijdu do jiného stavu. Pak jenom počkal, než se dítě narodí a matku zabije."
" To je strašné. Tolik nevinných dívek." Zděsila se Molly.
" Dívek?" uchechtl se Harry. Všichni se na něj nechápavě dívali, když v tom Brumbálovými a Snapeovými projelo pochopení.
" Harry chlapče, kdybychom.." nedořekl.
" To je teď jedno." Přerušil Harry. " Kde jsem to skončil. Jo už vím. Takže se drželi plánu, vždycky někoho unesli a pokoušeli se o dítě. Jenže se jim nedařilo a tak se Voldemort uchýlil ke knihám a tam našel jednu opravdu, ale opravdu zajímavou pasáž." Harry se zase odmlčel. Napětí v místnosti bylo hmatatelné. Když Harry otevřel zase ústa všichni na nich vyseli.
" Voldemort se dočetl o kouzelníkovi jménem Brian, který měl se svým mužským partnerem biologického potomka. Jejich dítě mělo neuvěřitelné schopnosti. Voledomrt tato myšlenka nadchla a tak začal vyhledávat další a další případy. Je jich pár, ale je. A tak se Voldemort rozhodl. Chce mít dítě z mužského těhotenství, ale i tak tu bylo pár podmínek. Matka dítěte musí být velmi mocný kouzelník, ale otec také. A pak v průběhu celého těhotenství se matka nesmí magicky vyčerpat. Ale i tak je jedna ku deseti, že dítě donosí. Voldemortovi hodně dlouho trvalo, než se rozhodl koho pro tento úkol zvolí, ale pak ho napadlo, že by to mohla být pomsta a tak mě před deseti lety unesl." Zastavil se Harry. Všem teď začínalo docházet, kam ten příběh míří.
" Unesl mě a nařídil smrtijedovi, aby mě násilnil. Nikdo to nečekal a vlétl jsem do jiného stavu hned po tom jednom incidentu. Byl jsem rád, že už se to nebude muset opakovat, ale také to znamenalo že Voldomortovi nakonec vyjde jeho plán. Dodneška si vzpomínám, jak za mnou přišel a říkal mi. Harry, ty prostě musíš být výjimečný ve všech situacích, že?" Harry se oklepal.
" Ani nevíte, jaké pro nás bylo překvapení, když jsme se dozvěděli, že čekám dvojčata. Věděl jsem, že musím pryč a jenom kvůli nim. Brumbále vaše načasování bylo perfektní. Když jsem se od tam tud dostav věděl jsem, že musím zmizet. Voldemort věděl, že čekám dvojčata a jen tak by se jich nevzdal. No a takhle jsem přišel ke svým dětem." Usmál se na ně Harry.
" Harry říkal jsi, že ty děti měly neuvěřitelné schopnosti." Začal opatrně Remus. Ach ano Remus jeden z mála, který ten příběh doopravdy poslouchali a zamysleli se nad ním.
" No ano, Tobias je jasnovidec a taky jiskra a Elien je mediocris, proto také nemluví." Vysvětli Harry. Někteří ne nechápavě podívali, ale až Sirius se zeptal.
" Jiskra? Mediocris?"
" No jiskry jsou něco jako jasnovidci, ale až na to, že vidí cestu po které se máš vydat a mohou ti správnou cestu pomoct najít, ale zároveň dokážou fungovat stejně jako nitrozpitci. Vědí nad čím zrovna v té dané chvíli přemýšlí. A Mediocris je v přesném překladu víla, ale neberte to tak, že je má dcera potomek víli. Jen je spojena více s přírodou a se zvířaty a kouzelnými bytostmi. Obecně jí fauna i flóra milují, ale její hlavní schopnost je její hlas. Dokáže vyspívat jakoukoli rostlinu a jak jen to říci její hlas je tak trošku hypnotizující, dokázala by vás přinutit dělat to co chce jen za pomocí hlasu."
" Jo tak proto nemluví." Chápali teď ostatní.
" Harry musel si to mít s nimi těžké." Litovala ho Molly.
" No nebylo to těžší než jiné děti, protože pro mě z nějakého divného důvodu na mě jejich schopnosti nepůsobí." Zapřemýšlel Harry.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama