Mpreg

Překvapení

24. září 2017 v 18:42 | Rosemary
Ahojdy lidičkové. Safirika se moc omlouvá, že tento týden nic nepřidá, ale nebojte ona Vám to vynahradí. Tak prozatím tu máte malou jednrázovku. Vaše RoseHarry se vydal dolů do kuchyně za svými dětmi a manželem. Zamiloval se do Severuse v pátém ročníku. Šestý a polovina sedmého ročníku pro něj byly peklo. Nejenže ho Sev nenáviděl, ale také ho ignoroval. Avšak Harryho štěstí zase jednou zasáhlo. Harry dostal trest u Snapea a díky jeho šikovnosti na sebe vylil lektvar, který ho donutil říct, že ho miluje a světe div se. Snape nejenže Harrymu řekl, že ho taky miluje, ale také ho políbil. Pro Harryho to byly nejšťastnější dny. Pak následoval pád Voldemorta, a to když vycházel ze sprchy tak mu to uklouzlo, spadl na zem, uhodil se do hlavy a zemřel. Jelikož mu Harry se Severusem zničili všechny viteály zůstal mrtev. Po Harryho poslední zkoušce se Severusem vzali. Né všichni je ale podpořili. Například Ron. Ten začal na Harryho křičet, že je podělaný " buzerant" a " buzna" avšak Hermiona je oba překvapila.

Dětská logika

9. června 2017 v 21:39 | Rosemary
Hojda lidičkové. Dneska jsem tu s malou jednorázovkou. Safirika se moc omlouvá, ale bohužel dneska nic nepřidá. Ale nebojte se v nejbližší době určitě něco sem hodí.


Pomalu stoupal po schodech nahoru do druhého patra. Otevřel dveře do ložnice a plížil se k posteli. Jeho milovaný tam spal jak zabitý a tak si nevšiml svého milého a ani jeho jiskřících očí. Černovlásek došel až k posteli a bez rozpaků do ní skočil. Svým rychlým vpádem probudil spícího bloňďáčka. Bloňďáček vyskočil z postele a s naprosto nechápavím pohledem si prohlížel pokoj. Černovlásek to nevydržel a začal se nekontrolovatelně smát-
 
 

Reklama